שירות ניקוי שטיחים

nikuy shtihim אנו בבשן אביעד בעלי נסיון רב בניקוי שטיחים וריפודים ומתמחים בניקוי יסודי וטיפול בשטיחים ובריפודים מכל הסוגים תוך שימוש בציוד מכני מתקדם ובמוצרי ניקוי מיתקדמים ללא כימקילים מזיקים ושיטות ייחודיות לניקוי באופן המנקה את הסבים ללא גרימת נזק לשטיח ופגיעה בטיבו. 

הצוות המקצועי שלנו יגיע לאבחן את סוג השטיח, הסיבים, טיב הצבעים, עומק הכתמים והנזקים על השטיח ועוד. לאחר מכן נמליץ על שיטת הניקוי המומלצת ונבצע טיפוולים משמרים שיבטיחו לכם את הניקוי המושלם.

 

ניקוי שטיחים- למה זה חשוב כל כך?

שטיחי הבית הפכו מלוכלכים ובלויים, והמראה שלהם משפיע על כל חלל הסלון? הגיע הזמן לבצע ניקוי שטיחים, כדי להחזיר להם את המראה החדש שלהם. מדוע רצוי לבצע ניקוי שטיחים בבית? על כך במאמר שלפניכם.

על האופן שבו ניקיון שטיחים יתרום לניקיון הכללי של הבית

ניקיון הבית הוא חשוב מסיבות של היגיינה ובריאות ומסיבות עיצוביות כאחד. בית נקי מאבק ולכלוך, שהרצפה שלו מבריקה ושחדריו מסודרים הוא בית בריא יותר עבור דייריו, שגם יאפשר להם להרגיש טוב ונוח יותר כאשר הם נמצאים בבית. מעבר לכך, ניקיון הבית תורם לעיצוב שלו, מעצים אותו ומדגיש אותו, זאת מכיוון שכאשר אין בלאגן בעיניים ניתן להבחין באופן חד יותר בפרטים העיצוביים הקטנים והגדולים כאחד.

מאחר ששטיחי הבית הם חלק בלתי נפרד מחלליו השונים, ומכיוון שהם מהווים אלמנט עיצובי חשוב בחלל- יש לשמור על ניקיונם, מה שבתורו, ישפיע על האווירה הכללית שתיווצר בבית.

כיצד מבצעים ניקיון של שטיחי הבית?

ניקיון שטיחים יכול להתבצע באופן עצמאי, באמצעות שימוש בשואב אבק, ה"אוכל" את כל הלכלוך, האלרגנים והפסולת שהצטברה ברחבי הבית. בנוסף, ניתן לאוורר את השטיחים מחוץ לבית, כדי שהריח הרע שנדבק בהם יתנדף באוויר. במקרים בהם מצב השטיחים הוא עגום במיוחד, ונראה, כי שואב אבק לא יצליח לפתור את הבעייה, אפשר לפנות לחברה המתמחה בניקוי שטיחים. חברת מקצועית, שיש לה ניסיון בניקיון שטיחים ושמחזיקה בציוד ייעודי לניקוי תשכיל לבצע את מלאכת הניקיון ביד רמה ולשביעות רצון דיירי הבית.