שירותי צביעה

zviaaאנו באביעד בשן מבצעים את כל עבודות הצבע בחדרי מדרגות, משרדים, דירות ועוד. 

 

אנו מתמחים במתן מגוון שירותי צביעה ללקוחות אשר מבקשים שינוי חזותי בביתם מתוך הבנה עמוקה כי לקיר ישנו משמעות עיצובית מהותית כיוצר אווירה וכמשפיע על גודל ומראה החדר.  

כל קיר בלוי יעבור תיקון וליטוש עד אשר יהיה מוכן לצביעה. כמו כן הצוות המומחה שלנו מספק ייעוץ והכוונה בבחירת הצבע הנכון ובעיצוב נכון תוך הקניית טיפים בבציעה נכונה והשפעת הצביעה על גודל ועומק החדר. 

אנו מבצעים פרויקטים גדולים וקטנים בליווי אישי ובמתן יחס אדיב ואישי ואחריות מקצועית לכל לקוח ודואגים לעיצוב הבית על ידי מגוון עשיר של צבעים דקורטיביים מתוצרת החברות המובילות בתחום.

בין השרותים שאנו מעניקים תוכלו למצוא:

- צביעת דירות: צביעת דירות ריקות או מרוהטטות, חדרי אמבטיה חדרי שינה ומטבחים.

- צביעת משרדים: צביעה מקצועית ויסודית לשמרדים בכל גודל.

- צביעת חדרי מדרגות: צביעה כוללת של חדרי מדרגות לרבות צביעת ארונות חשמל, מעקים תקרות וקירות.

 

מחפשים שירותי צביעה לדירה החדשה? כך תמצאו חברה מקצועית

נכנסתם זה עתה לדירה חדשה ואתם רוצים לחדש את מראה קירותיה? מחפשים חברת צביעה שתבצע את העבודה ביסודיות, במקצועיות ובמהירות? לפניכם כמה עצות לבחירת חברה, שתספק לכם שירותי צביעה לשביעות רצונכם.

טיפים בבחירת חברת שירותי צביעה

1. הרימו טלפון לחברים הקרובים שזה עתה סיימו לשפץ את הבית, ושחתמו את פרויקט השיפוצים בצביעה של כל הבית. בקשו מהם את שם החברה שסיפקה להם שירותי צביעה וצרו עימה קשר. במידה והחברים לא היו מאוד מרוצים מהשירות ומהתוצאות, כמובן שתצטרכו לחפש ממליצים אחרים.

2. כנסו לאינטרנט ושוטטו באתרים המאפשרים לבצע השוואת מחירים בין מספר ספקים בתחום נתון. כך תוכלו למצוא לא רק חברה שתעשה עליכם רושם כמקצועית, אלא גם חברה שהמחירים שהיא מציעה יהיו הוגנים ויתאימו ליכולות הכלכליות שלכם.

3. אל תתפשרו על המלצות! חברה שרשימת לקוחותיה המרוצים היא ארוכה, שניתן לקרוא את ההמלצות באתר החברה או שנציגי החברה מוכנים לתת מספרי טלפון של לקוחות קודמים היא חברה שניתן לסמוך עליה, מאחר שהשירות שהיא מספקת כבר עורר שביעות רצון בקרב לא מעט צרכני שירות.

4. אם אתם רוצים לחסוך בעלויות, כמובן שתוכלו לקחת את המשימה על כתפיכם. צביעת הבית היא לא משימה מאוד מורכבת, ובעזרת חבר טוב תוכלו להשתלט על כל קירות הבית תוך ימים ספורים.

אם אין לכם ניסיון קודם בצביעת קירות, רצוי, כמובן, לשקול את כל העניין מחדש, כדי שלא תגרמו לקירות נזק.