שירותי הדברה

hadbara אנו בבשן אביעד מבצעים הדברה ירוקה מחומרים אורגנטיים טבעיים בלבד וללא חומרים כימיים רעילים. ההדברה הירורקה ידידותית לסביבה מיועדת במיוחד עבור הדברה בבתי מגורים ואינה מכילה חומרים רעילים. את ההדברה הירוקה אנו מבצעים עוד לפני הופעת המזיקים ובכך מונעים את הופעתם מבעוד מועד. כמו כן אנו מבצעים הדברה ירוקה מקצועית ומתמחים במשמירה מירבית על ניקיון הבית והחצר, פינוי פסולת מזון המהווה בתי גידול פוטנציאליים לחרקים, שמירה על לחות נכונה המונעת עובש המזמין חרקים ואטימת סדקים בהם חיידקים נוהגים להסתתר.  הצוות שלנו מיומן בעבודות הדברה יסודיות ומעל לכל בטיחותיות.  

 

הזמנת שירותי הדברה כדי לשים קץ למתקפת החרקים בבית

ג'וקים, תיקנים, עכברים, פשפשים או פרעושים אינם מחזה נדיר בבתי אב בישראל, גם לא בבתים נקיים במיוחד. בימי הקיץ החמים, יוצאים החרקים ממקומות המסתור בחיפוש אחר מקורות מזון, ומשם הדרך אל בתיהם של בני האדם המלאים בשפע קולינארי היא קצרה.

כיצד ניתן להיפטר מהמזיקים באמצעות הדברת הבית?

אל הקונטקסט הזה נכנסים שירותי הדברה, שמטרתם להפוך בתים "נגועים" לבתים נקיים לחלוטין ממזיקים למען רווחתם של בני המשפחה ודיירי הבית. שירותי הדברה מבוססים על שימוש בחומרים כימיים המכילים מינונים משתנים של רעלים, המחסלים את החרקים באמצעות פגיעה במערכת הנשימה שלהם או במערכת העיכול. שיטת ההדברה וסוג הרעל בהם נעשה השימוש נבחרים בהתאם לסוג המזיק שזוהה בבית, כאשר סוגי ההדברה השונים כוללים ריסוס, גיפור באבקה, פיזור גרגירים או פתיונות רעילים, אידוי בגז ועוד.

כיצד לבחור חברה שתבצע הדברה בבית?

בבחירת החברה שתבצע הדברה בבית חשוב מאוד להקפיד, קודם כל, שאנשי המקצוע מחזיקים ברישיון הנדרש, המהווה עדות לכך שהם עברו קורס הדברה והוכשרו לעסוק בתחומם. מעבר לכך, מומלץ לוודא שחברת ההדברה חורטת על דגלה את פילוסופיית ההדברה הירוקה, שפירושה, במישור הפרקטי, הוא שימוש בחומרים בעלי מינוני רעל נמוכים יותר. לבסוף, יש להבטיח, שהמדבירים הם זהירים, וכי הם נוקטים בכל אמצעי הזהירות הדרושים על מנת לשמור על שלמות דיירי הבית. חומרי ההדברה הם רעילים מאוד ומסוכנים לבני האדם, ולכן בעת השימוש בהם יש להיזהר ולהפעיל שיקול דעת ראוי.