שיפוצים

shipuzim הצוות המקצועי שלנו בבשן אביעד מבצע שירותי צביעה ושיפוצים איכותיים ומקצועיים. אנו צובעים ומחדשים חדרי מדרגות, חדרי אמבטיה דירות ומשרדים. הצביעה נעשית באמצעות החומרים המובילים בשוק. בין השיפוצים שאנו מבצעים: שיפוצים קלים, עבודות ריצוף, ליטוש והחלפת ריצופים, עבודות קרמיקה, אינסטלציה ועבודות חשמל על ידי חשמלאי מוסמך. עבודות בנייה והריסה, בניית קירות גבס וסגירת קירות גבס, עבודות טיח וגבס, תיקון טיח חורים וסדקים, החלקת קירות ועוד. הצוות המקצועי שלנו מעניק את השירותים לבתי עסק, מוסדות, בתי עסק ובתים פרטיים ומתמחה בצביעה ועבודות שיפוצים בבנייני יוקרה.

בנוסף אנו מספקים מענה מקצועי ופתרון מיידי לטיפול בהצפות במבנה. 

אנו מחויבים לתוצאות הטובות ביותר ולשירות המקצועי ביותר!

 

טיפים בבחירת קבלן שיפוצים

לא נגזים אם נטען, שבחירה נכונה של קבלן השיפוצים תשפיע במידה מכרעת על הצלחת פרויקט השיפוצים. המשמעות היא, כי יש להשקיע זמן, מחשבה ואנרגיה בבחירת איש המקצוע, כדי שבדרך לא יתעוררו בעיות ולא יצוצו אתגרים קשים לפתרון. כיצד תבחרו את קבלן השיפוצים שלכם? התשובות לפניכם.


קבלן שיפוצים רשום, נעים לבריות, שיש עליו המלצות

1. המלצה של לקוחות קודמים היא הדרך הטובה ביותר להתרשם מסגנון עבודתו ומאופיו של קבלן השיפוצים שלכם. מאחר שאיש המקצוע שבידיו תפקידו את שיפוץ הבית עומד להפוך לחלק בלתי נפרד מהבית בחודשים הקרובים, אתם וודאי תרצו להבטיח, שמדובר לא רק בקבלן שיפוצים אמין ורציני אלא גם באיש מקצוע נעים לבריות, נחמד וסבלני. הדרך הטובה ביותר להבטיח את כל הפרמטרים הללו היא לקבל המלצה מחברים או מבני משפחה שאתם סומכים על המילה שלהם.

2. בחרו קבלן שיפוצים שרשום בפנקס הקבלנים. על אף שלא כל קבלן רשום הוא אוטומטית קבלן רציני, מהימן ומקצועי, הופעתו בפנקס הקבלנים היא ראייה לכך שהוא הוכשר לעסוק בתחומו, שהוא עבר מבחנים מיוחדים של משרד התמ"ת ושיש לו ניסיון של כמה שנים בשטח.

3. אל תשכרו קבלן שנותן לכם הצעת מחיר לא רצינית, בלתי כתובה, שאינה מעוגנת במסמך מסודר.

4. אם בהצעת מחיר עסקינן, התקציב שלכם אמור לשמש לכם כמצפן בבחירת איש המקצוע לעבוד איתו. במילים אחרות, יהיה עליכם לבחור קבלן שיפוצים שייתן הצעת מחיר שמתיישבת עם היכולות הכלכליות שלכם ושלא תותיר אתכם עם נזק גדול מידי בחשבון הבנק.