שירות ליטוש באבן

litush beven אנו בבשן אביעד מומחים בשדרוג מראה ואכות הרצפה ומבצעים ליטוש מרצפות אבן ושיש מקצועי באמצעות מכשור מתקדם מיוחד להחזרת המראה המבריק שאבד לרצפה. למרות היות משטחי האבן עמידים מאוד, גם מורצ בעל אורך חיים ארוך נשחק לבסוף. ליטוש האבן נועד למעשה כדי להשיב למרצפות אבן שנשחקו או ניזוקו משריטות מראה הומוגני וגימור איכותי. כמו כן הליטוש אפקטיבי במיוחד לטיפול בפגמים אשר נוצרו בהליך התקנת מרצפות האבן.  הליטוש למעשה היא לייצר משטח אחיד שאינו יוצר הפרשי גבהים, חריצים בולטים או שקעים. בתהליך הליטוש נבצע איטום של כל הגידים והסדקים הפתוחים ולאחר מכן נסיר את שכבת האבן העליונה ליצירת משטח חלק מבריק ואחיד. בתום פעילות הליטוש מתקבל משטח אחיד, מבריק ומלוטש היטב. 

 

כל מה שרציתם לדעת ולא יצא לכם לשאול על ליטוש באבן

הגבהים שבין אריחי הריצוף שלכם אינם שווים? הרצפות מלאות שריטות? משטח הריצוף שלכם נראה לא הומוגני מספיק? אם אינכם מרוצים מהמראה הכללי של ריצוף האבן שלכם, ליטוש באבן הוא בדיוק מה שאתם צריכים כדי להחזיר לריצוף את המראה המושלם שלו.

ליטוש באבן- לאיזו מטרה ומה זה בכלל אומר?

לא משנה איזה סוג של ריצוף מחפה את הרצפה שלכם, סביר להניח שבחלוף השנים, המראה של הריצוף יישחק, ועד מהרה יתחילו להופיע פגמים וליקויים שיחבלו במראה המקורי והנוצץ של הרצפה שלכם.

אם אתם לא רוצים להתפשר על מראה הריצוף, ואם אתם מרגישים, שהפגמים מקרינים על כל החזות של החלל, בצעו ליטוש באבן לרצפה שלכם. ליטוש באבן נועד קודם כל כדי ליישר את משטח הריצוף ועל מנת להעניק לו מראה אחיד וחלק. תהליך הליטוש מתחיל בפתיחה של כל המרווחים בין המרצפות, ממשיך בניקיון של כל הלכלוך והאבק שהצטברו בין המרווחים והחריצים הללו ובסתימת המרווחים בחומרי מילוי ומסתיים בפעולת הליטוש. מטרתה של פעולה זו היא, כאמור, ליישר את המשטח כך שההתהלכות על הרצפה תהיה נוחה ונעימה ועל מנת שהמראה שלה ייראה חדש ומרשים.