שירות ניקוי חלונות

nikuy halonot אנו בבשן אביעד מספקים שירותי ניקיון חלונות מקצועי. אנו מתמחים בנקיון והברקת חלונות לבתים פרטיים, פנטאהוזים, דירות יוקרה, חנויות, דירות מגדלים, בתי עסק ועוד.

אנו מעניקים ניקוי יסודי לכל סוגי החלונות: חלונות מסך, חלונות כיס חלונות מעקות במרפסות שמש, חלונות ראווה ועוד תוך שימוש בחומרי ניקיון המתמקדמים ביותר הקיימים בשוק החלונות אשר שומרים על החלון ומבריקים אותו בו זמנית. 

 

ניקוי חלונות- כמה טיפים לניקוי מוצלח ונטול סימנים

החלון הוא, ללא ספק, אחד האזורים בבית שקשה יותר לנקות. לא משנה כמה ננסה לשמור על מראה שקוף ונקי שלהם, בסוף הניקוי תמיד ייראו סימני מריחה, שלא לדבר על המסילות של החלונות, שתמיד נותרות מלאות אבק, חרף כל הניסיונות. מה עושים? קראו את הטיפים שלפניכם, והתחילו ליישם אותם בבית.

3 טיפים מנצחים לניקוי חלונות מוצלח

1. אם נספר לכם שעליכם להשתמש בנוזל לניקוי חלונות, וודאי לא נחדש לכם מאומה.

העניין הוא, שכאשר משתמשים ב"שפריצר" ובנייר מגבת, תמיד נותרים סימני מריחה וניגוב על החלון, המכערים את המראה שלו. כדי להימנע מכך, ועל מנת להקנות לחלון את המראה הנוצץ שאתם מחפשים, המירו את מגבות הנייר לנייר עיתון. קחו מספר עיתונים מהשבוע שחלף, תלשו מהם כמה ניירות והתחילו לנגב בעזרתם את נוזל הניקוי שהשפרצתם על החלון. ניירות עיתון לא מותירים סימנים, ולאחר הניקוי תוכלו ליהנות מכל היתרונות הנפלאים של זכוכית נקייה ומבריקה.

2. אם עברתם לקריאה של עיתונים דיגיטליים בלבד, ואם אין לכם אף עיתון ישן בבית תוכלו לקנות מטלית מיוחדת לניקוי חלונות, שהיא עדינה יותר והיא תאפשר לכם לנקות מבלי להותיר "עקבות" על החלון.

3. נאבקים כל פעם מחדש באבק המצטבר על מסילות החלון? מתקשים לנקותו? התחילו בשאיבת האבק שהצטבר על המסילות ובין החריצים באמצעות שואב אבק. לאחר מכן, העבירו מטלית רטובה על המסילה, ולבסוף השתמשו במברשת שיניים כדי להגיע לכל הפינות הקטנטנות שקשה להגיע אליהן בדרך אחרת.